PORTAL WIEDZY MENEDŻERSKIEJ

gaining knowledge never stops

O nas

Portal Wiedzy Menedżerskiej

to centrum wiedzy z zakresu zarządzania firmą w różnych jej obszarach. To tu specjaliści w dziedzinie informatyki i zarządzania dzielą się swoją wiedzą z zakresu usprawniania realizacji procesów biznesowych, skutecznej wymiany informacji oraz najbardziej efektywnych metod analityki biznesowej.

Portal tworzony jest z myślą o menedżerach, którzy chcą doskonalić sposoby działania w zarządzanych przez nich obszarach biznesu. Redaktorami portalu są eksperci firmy Macrologic SA, która specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

Bazując na kompetencjach konsultantów i doświadczeniach we współpracy ze swoimi klientami, Macrologic doradza przedsiębiorcom, w jaki sposób zoptymalizować i rozwijać sposób działania ich firm przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Głównym produktem spółki jest pakiet rozwiązań Xpertis, które wspierają w ewidencji i planowaniu zasobów (ERP), zarządzaniu informacją i wiedzą (KM, CRM) oraz w prowadzeniu analiz zarządczych (BI).

Kliknij i dowiedz się o nas więcej!